Terapie duše - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Esoterika
 
TERAPIE DUŠE
Naše duše s námi sdílí dobré i zlé po celý náš pozemský život. Nestěžuje si, nenaříká, nereptá. Jen někdy, když je toho na ní moc, omarodí a potřebuje pomoci. Většinou to poznáme na fyzickém těle ve formě nemoci nebo psychických, vztahových, finančních nebo pracovních problémů a podobně. Duše potřebuje pomoci. V dnešní době je velmi důležitý duchovní růst.

Jak pracuji :
Mými duchovními učiteli a pomocníky jsou Archanděl Michael, Archanděl Rafael, nanebevzatý mistr MESSIS, Matka země a ostatní andělské bytosti.
Pomocí tabulek, kyvadla a svých učitelů vyčistím Vědomí na všech úrovních, vyléčím a zharmonizuji čakry, vyčistím beze zbytku karmické zatížení od zrození duše do ,,teď,, a přeprogramuji tak, že si již nevytváříte další karmická zatížení ani v tomto ani v dalších životech. Stále více lidí má dovoleno používat vyšší čakrový systém. Zjistím a aktivuji povolený 9 nebo 12 čakrový systém. Pokud je potřeba ještě nějaká pomoc duši, moji duchovní učitelé mi pošlou informaci, co je potřeba udělat a jak. Já to potom udělám na místě. Změny jsou patrné téměř okamžitě. S každým klientem pracuji na míru dle daných okolností, projevů jeho duše a života naladěním se na jeho energie a skrze vedení svých duchovních pomocníků.

 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky