TDP Lampa - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

TČM
 
TDP lampa

ORIGINÁLNÍ TDP LAMPA GOU GONG je novodobý terapeutický přístroj, který vynalezla skupina vědců a lékařů ve výzkumném institutu v Chongging v Číně. Klíčovým prvkem TDP lampy je patentovaná minerální plotna, která je složena z 33 minerálů. Když se plotna nahřeje na teplotu cca 280 °C, produkuje jedinečné BIO spektrum elektromagnetických vln, které dokáže lidské tělo dobře přijímat. Spektrum těchto vln je shodné se spektrem elektromagnetických vln zdravých buněk. Tak se v organismu dokáže opět vytvářet přirozená rovnováha.

Pozitivně působí při více jak 100 zdravotních potíží – např.: akné – angína pektoris – artritida – astma – bolest hlavy – bolesti zad – bolesti kloubů – bolesti kolen – bolesti břicha, zubů – bronchitida – celulitida – citlivost na počasí – cukrovka – ekzémy – zlomeniny – gastritida – hepatitida – herpes – průjem – chrápání – chřipka – chronické bolesti obecně – impotence – infekce ran – ischias- kožní defekty – menstruační problémy – migréna – nadýmání – nachlazení – napětí – natažené šlachy – popáleniny – neurodermitidy – noční pomočování – omrzliny – osteoporóza – prostata – plísně – revma – ischias (houser) – únava – vysoký krevní tlak – svalové křeče (spazmy)- myogelózy (strukturální změny ve svalové tkáni)– záněty svalů, šlach ….

Ulevuje od bolesti, má protizánětlivé účinky, odstraňuje křeče
Uklidňuje psychiku, podporuje zdravý spánek, odstraňuje stres, únavu a napětí
Aktivuje tělesné tekutiny – krevní a lymfatický oběh, vodní hospodářství organismu
Zvyšuje imunitu a přirozenou obranyschopnost organizmu
Detoxikuje
Spouští v těle samoléčebné pochody
Zabraňuje poškození DNA v buňkách
Zpomaluje stárnutí buněk
Harmonizuje organizmus, zvyšuje množství energie v těle
Nemá vedlejší negativní účinky
Zvyšuje tok energie v energetických drahách (meridiánech) a centrech (čakrách).
Co je TDP lampa – Léčivá síla minerálů

To, že naše tělo potřebuje minerály, je všeobecně známé. Ale to, že tyto minerály mohou účinkovat také zvenku a prostřednictvím určitých elektromagnetických vln podněcovat k samouzdravení, bylo objevené teprve nedávno v Číně. Nový ředitel staré cihelny v blízkosti města Chongqing v centrální Číně se rychle seznámil s nepříjemnými pracovními podmínkami ve svém podniku a silně se obával možných zdravotních následků svých zaměstnanců při pracích, které museli denně vykonávat v průběhu desetihodinové fyzicky namáhavé práci se zastaralou technikou, primitivními ochrannými pomůckami, nízké hygieně, ve špíně a blátě. Budova vyžadovala sanaci. Avšak artritida, revma nebo jiné onemocnění, které s takovouto prací souvisí, se tu téměř nevyskytovaly.

Výjimečný fenomén ve staré cihelně

Když v 70tých letech porovnávaly čínské úřady nemocnost v továrnách, byl tento údaj v cihelně překvapivě nízký. Tento nevysvětlitelný fenomén zajímal i čínskou vládu. Vyzvali proto příslušné ministerstvo a lékaři, technici a fyzici to měli objasnit. S objednávkou od vlády přišel výzkumný tým do továrny. Vedoucím byl jmenován Dr. Gou Wenbin, zkušený lékařský technik. Když se dotazovali starších zaměstnavatelů, dostali stejný výsledek: u zaměstnanců se nevyskytovalo žádné onemocnění, které by se dalo očekávat v souvislosti s jejich prací. Podobné zprávy obdrželi ještě z několika dolů v centrální Číně. Také se zjistilo, že se mezi zaměstnanci nevyskytovala onemocnění rakoviny. Další zvláštností byla i poměrně vysoká průměrná délka života zaměstnanců cihelny oproti ostatním obyvatelům této oblasti. Vědci mimo jiné změřili tepelné záření v celé továrně spektrometrem a také nechali zanalyzovat černou hlínu z pásových dopravníků u pecí. V oblasti vypalovací pece ukázal měřící přístroj velmi silné, jedinečné spektrum s rozsahem vlnových délek 2 až 25 mikrometrů.

Zahřáté minerály

Měřeními, která vědci provedli během téměř 2 let na pracovištích v nedalekém kamenolomu, bylo možné tento fenomén vysvětlit. Výzkumná zpráva pro čínskou vládu byla hotová. Tým zjistil, že v černé hlíně, uložené okolo vypalovacích pecí, jsou obsaženy stopy 33 minerálů ve 43 chemických sloučeninách tak, jak se vyskytují v lidském těle a jsou předpokladem stabilního zdraví. Hlavními složkami jsou železo, selen, mangan, zinek, kobalt, nikl, měď a kadmium. Žárem z pecí se tyto minerály silně zahřívaly a vysílaly elektromagnetické vlny, které dokázalo lidské tělo mimořádně dobře absorbovat a které v něm vyvolávaly biologické efekty. Tento rozšířený infračervený rozsah dodává teplo, které se hluboko rozšiřuje do těla. Velmi dobře ho absorbují buňky pod pokožkou, proto je tento tepelný efekt při takovýchto infračervených vlnách značně rozsáhlý. Přírodovědeckými pokusy pak bylo možné tento záhadný fenomén vysvětlit.

Léčivá deska

Vědci ze Silicate Research Institutu v Chongqingu, kteří se podíleli na výzkumu, se snažili využít dosaženého výzkumu tak, aby mohli všichni lidé využívat terapeuticky pozitivní vlastnosti objeveného záření a začali pracovat na vývoji přístroje pro tepelnou terapii založeného na minerálech. Po nákladných studiích inženýrů nauky o materiálech v laboratořích, lékařů v nemocnicích a klinikách po celé zemi nakonec vznikla elektroterapeutická TDP-lampa, která měla speciální desku s chemickými a fyzikálními vlastnostmi hlíny ze staré cihelny. 33 různých křemičitanů se naneslo na speciální keramickou desku a zkombinovalo se s elektrickým zářičem. Léčivé tepelné záření teď mohou využívat lékaři, terapeuti, léčitelé, maséři, ale i soukromé osoby na domácí použití. Koncem roku 2006 se na několika klinikách ukončily výzkumy, ve kterých se zjistilo lepší použití působení TDP-lampy ve spojení s různými bylinkovými směsmi pro pomoc při problémech zad, rukou, krku, kloubů a hrudi.

Jak TDP-lampa pracuje

Označení TDP je zkratkou čínského názvu „Teding Diancibo Pu“, což se dá přeložit jako „speciální elektromagnetické spektrum“. S originální TDP-lampou je možné léčit řadu onemocnění. Klíčovou částí originální TDP lampy je už zmiňovaná vrstvená deska z krystalů minerálů. Při nahřátí desky na určitou teplotu (cca 280° C), vyzařuje jedinečné bio-spektrum elektromagnetických vln v rozsahu 2-25 mikronů, které dokáže lidské tělo absorbovat. Speciální druh minerálů produkuje obzvlášť léčivé teplo. Toto podporuje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v těle, posiluje imunitní systém a cíleně uleví od krátkodobých a dlouhodobých bolestí.

Tyto vlny produkují biochemické reakce stimulací rezonance biologických molekul buněk a buňkových tkaniv tak, že se opět obnoví přirozená rovnováha. Tím se zlepší prokrvení a zásobování buněk. Tohoto efektu se docílí, když se přímo nahřívají postižené oblasti.

Tato přirozená léčebná metoda nemá žádné vedlejší účinky, protože je založená především na samoregulaci těla. Pozitivně buduje biofrekvenci lidského těla. Zdraví prostřednictvím harmonie – moderní západní civilizace se má co učit o zdraví z tisíc let starého východního učení. Zdraví se musí chápat jako celek a souvisí s našimi celkovými životními pocity. Vlastně je pouze na nás, jak docílíme harmonii v lidské, duševní a duchovní oblasti. V čínském myšlení představuje harmonie zdraví. A platí i opačně: zdraví je harmonie, rovnoměrně plynoucí životní energie.

Popis funkce TDP spektra

Nízkoenergetické proudy, červené světlo a infračervené záření vyvolávají v lidském těle fotochemické (netermické) procesy. Aktivuje se funkce buněk. Záření fotonů viditelného červeného světla se absorbuje do mitochondrií. Naproti tomu se absorpce u středního a dlouhého infračerveného spektra uskutečňuje v cytochromech a porfyrinech v buňkových membránách. Přímým výsledkem je molekulární polarizace resp. indukovaný transport elektrického náboje kationty a anionty. Toto vede k zvýšené produkci energeticky bohatého singletového kyslíku. Singletový kyslík má tyto pozitivní vlastnosti:

Singletový kyslík neexistuje v organismu příliš dlouho, a ihned se váže na škodlivé volné radikály.

Bez volného kyslíkového radikálu O1 by nemohly být škodlivé volné radikály efektivně eliminované.

Normálně je produkovaný některými bílými krvinkami, které jimi zabíjejí patogenní bakterie.

Singletový kyslík stimuluje oxidačně-redukční cyklus, který se významnou mírou podílí na detoxikační funkci těla.

Má baktericidní a virocidní účinky – usmrcuje bakterie a viry.

Nadměrné produkci se zabraňuje přirozenými mechanizmy těla. Změna elektrochemického potenciálu protonů způsobí na buňkové membráně zvýšení propustnosti. Dále dochází ke zvýšení hladiny ATP (adenozintrifosfát). ATP je pro buňky nejvýznamnějším zdrojem energie. Nejcitlivější na dodávku energie v buňkách je biosyntéza makromolekul – proteinů, DNA/RNA, přičemž v DNA je přírodou zakódovaná schopnost mobilizovat všechny síly organismu na přežití. Při nedostatku energie buňka omezuje ty procesy, které pro ni nejsou životně důležité. Pro imunitu to znamená, že specifické buňkové imunitní funkce, většinou spojené s přestupem genů a tvorbou bílkovin jsou zastavované v počáteční fázi. Náročný na přísun energie je i pohyb buněk imunitního systému, přičemž energii spotřebovávají i další buňky, které se na migraci imunocytů v organismu podílejí např. buňky endotelu, které umožňují vyslání lymfocytů z cév.

Působení širokopásmového biospektra se projeví tak, že se povzbudí metabolismus, urychlí se tvorba nových chybějících buňkových struktur a dochází k odbourání odumřelých buněk a jiných produktů látkové výměny. Hodnotným vedlejším účinkem je zvýšení hodnoty kortizolu, který má protizánětlivé účinky.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky