Ozonový zábal, anticelulitidní zábal - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Péče o tělo
 
Ozonový zábal proti celulitydě

Obvykle terapie zahrnuje 10 až 20 aplikací, 1–3 za týden. Pozitivní výsledky léčby jsou pozorovány už po 3. – 5. aplikaci.

Účinek terapie spočívá především v navrácení pružnosti a vzhledu pokožky. Ozon normalizuje struktury pojivové tkáně a obnovuje jejich metabolismus. Celulitida není nezávislá lokální patologie, ale projev celkového stavu organismu. Proto bez odstranění příčin není možné léčit důsledek. Ozonová terapie působí komplexně na celý organismus od buněčné po systémovou úroveň. Pravidelná půlroční ozonová terapie poskytuje dostatečnou prevenci organismu proti „oxidačnímu stresu“, a tím i celulitidě.
Na základě mnoha zkušeností můžeme prohlásit, že ozonoterapie je jedna z nejlepších metod prevence a léčby celulitidy.
Vtírání aktivního ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

Po nanesení ozonu se provádí tlaková lymfodrenáž. Díky stlačení stoupne tlak a filtrace z krevních kapilár se sníží - velmi účinné na celulitidu. Zábal se dává po vmasírování ozónového oleje a tím se zvyšuje jeho vstřebávání do tkání. Doba lymfodrenáže trvá 50 minut, což je ideální čas pro vstřebání ozónu…

Kontraindikace:
zánět křečových žil
vysoký krevní tlak
kožní onemocnění
virová onemocnění ( angína a pod. )


 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky