Ravo Zapper, Zapper, paraziti - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Péče o tělo
 
Super Ravo Zapper

Princip působení tzv. frekvenčních terapií
PRINCIP PŮSOBENÍ tzv. Frekvenčních terapií vám zde bohužel z důvodu legislativy EU nemůžeme dopodrobna vysvětlit. Doporučujeme vám přečíst knihy Dr.Huldy Regehr Clarkové (zejména knihu "Revoluce v léčení nemocí") a knihu Barryho Lynese ("Léčba rakoviny která fungovala!")
Tyto dvě nesmírně důležité a zajímavé knihy máme v nabídce v tzv. dvojknize - v jedné knize máte tedy obě tyto důležité knihy s mnoha šokujícími informacemi.
Výtečná je také kniha přední české terapeutky ing. Hany Bláhové "Deník poradce" - vřele doporučujeme!
Princip působení frekvenčních generátorů na živé organismy popsal a praktikoval jako první srbský génius Nikola Tesla. V životopisu Nikoly Tesly je uvedeno:
Nervózní a neustále vyčerpaný Tesla začal experimentovat s léčivými vlastnostmi svých oscilátorů a brzy začaly prosakovat zprávy o pozoruhodných účincích těchto přístrojů. Tyto vysokofrekvenční "posilovače vitality" vyzařovaly univerzální léčivé prvky, které - když se správně aplikovaly - pomáhaly tělu "setřást všechny choroby" prohlásil MUDr. F.Finch Strong. "K výsledným účinkům patří zvýšení síly, apetitu a váhy, navození přirozeného spánku a odstranění škodlivin z těla.
Tesla věřil, že elektřina je nejlepším lékem. " Mé vysoké frekvence," říkával Tesla " mají antibakteriální a silně ozdravné účinky". Každý den se ve své laboratoři vysvlékl, stoupl si na své přístroje a zapnul přívod el. proudu.
Elektřina se stala novým všelékem. Přesto Tesla tento pro sebe okrajový výzkum opouští a na jeho místo nastupuje nový génius, který dovedl léčení nemocí pomocí elektřiny k dokonalosti.
Tím člověkem byl Dr. Royal Raymond Rife. Jeho příběh si můžete přečíst v sekci "Výzkum"
Po dlouhé době, kdy byla obrovská snaha o naprosté "zapomnění" těchto terapií přichází americký novinář Barry Lynes s knihou "Léčba rakoviny, která fungovala" kde odhalil veřejnosti pravdu o panu Dr. R.R.Rifovi
Téměř v té samé době vyšla první kniha Dr.Huldy Regehr Clarkové, která s naší společností úzce spolupracovala.
Jsme jediná společnost na světě, která obdržela osobně od Dr.Clarkové autorská práva na vydávání jejích knih a jsme zároveň výrobci unikátních přístrojů, které Dr.Clarková měla k dispozici. Paní Clarková nechtěla být s jakýmkoliv světovým výrobcem zapperů spojována. V případě Z-technology s.r.o. udělala jedinou vyjímku. To svědčí o zcela unikátních vlastnostech našich přístrojů.
Kdo byl Dr. Rife?

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky