Posilovací stroje, cvičení, svaly, hubnutí, postava - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pohyb
 
Posilovací věž Laur Sport jedno stanoviště - závaží 45 kg

Nosnost (kg): 120Závaží (kg): 45Max. výška cvičence (cm): 190Posilovací věž HG4000 je mnohoúčelové zařízení pro komplexní procvičování všech partií těla.Jedno základní stanoviště a důmyslný systém kladek umožňuje minimálně 42 různých druhů cviků na všechny části těla. Variabilní možnost nastavení různých zátěží až do maxima 45 kg je tak dostatečná pro začátečníky a ženy.

 
 
Posilovací věž Arsenal
Posilovací stroj + multipress pro cvičení s kotoučovým závažím o průměru 25 a 50mm. Robustní konstrukce umožňuje použití i větší zátěže. Polohovací oddělitelná lavice s inovovaným systémem polohování, příjemné polstrování s dvojitým prošitím. Příčná pojezdová tyč je uložena ve vodicích tyčích a umožňuje celou škálu posilovacích cviků. U tohoto modelu je se sklonem 7°. Bezpečnostní zarážka pro individuální cvičení. Model MC4000 je doplněn o horní a spodní kladku (zádové svalstvo), cvik peck-deck a opěrku na biceps.
• Benchpress s plným rozsahem pohybu.
• Cvik peck-deck pro posilování prsních svalů.
• Dřepy, ramena, výpony na lýtkách, mrtvý tah
• Horní kladka pro mnoho cvičení na posílení horní poloviny těla (prsa, záda). Kladka je opatřena kloubem. Kladka s kloubem umožňuje kvalitnější provedení cviku.
• Na této pozici lze dále procvičovat: tricepsové stahování s krátkou kladkou, jednoruční tricepsové stahování pomocí jednoručního úchopu nebo speciálního adaptéru
• Spodní kladka pro nespočet cvičení svalů dolní poloviny těla (abduktory, adduktory, flexory kyčle, hýžďové svaly), veslování a bicepsový zdvih ve stoji.
• Biceps s pomocí bicepsového pultu a jednoručních činek nebo s obouruční zalomenou E-Z tyčí.
• Posílovací stroj je určen pro pokročilé cvičence.


 
 
Posilovač AbCouster:

Posilovací stroj AbCouster je moderní posilovací stroj pro velmi intenzivní a efektivní posilování břišních a zádových svalů včetně svalů horních končetin. Stabilní konstrukce stroje je opatřena speciální povrchovou úpravovu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Opěrka pro nohy je vyrobena z měkkého molitanu potaženého jemnou koženkou, během posilování tak kolena a holeně netrpí nepříjemnými otlaky.

vertikální pohyb - přitahování těla k madlům (posilování přímého svalu břišního a paží)
boční vertikální pohyb - přitahování těla k madlům (posilování zevních šikmích svalů břišních)

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky