Energetické čištění domů a bytů - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Esoterika
 
Čistění a ochrana domů, bytů a komerčních prostor

Je velmi důležité mít své bydlení či podnikatelské prostory energeticky čisté a chráněné.
Ve starších domech, ale i nových bytech se zadržují špatné, zapomenuté, nepotřebné a řekněme obtěžující energie. Mnohdy se zde nacházejí temné entity a ne zcela výjimečně jsou nemovitosti obsazeny i duchem či duchy z minulosti dané nemovitosti. Dále mohou být tato místa prokleta nebo zatížena přísahou nějakého rodu nebo společenství z daleké minulosti. A nemusí to souviset ani se stavbou, nýbrž bývají takto zatíženy již pozemky a mnohdy i jejich hluboké podloží….
Samozřejmě to s sebou nese nějaké poznávací znaky. Jsou to různé zátěže, jako například: Po nastěhování do takovéto nemovitosti se špatně usíná, nebo se nedá spát v některé místnosti, děti jsou neskliditelné víc než před tím, začínáte se hádat s partnerem, bolí vás často hlava, marodíte víc a víc a je vám hůř a hůř, nemůžete dýchat, necítíte se zde dobře nebo se vám mohou začít kazit mezilidské vztahy a přátelství, přestalo se dařit podnikání a jiné.....
To vše se dá vyřešit.
Umíme vyčistit špatné energie, odvézt do Světla, do Lásky, do Harmonie a do Radosti duchy a uvízlé duše a umíme odvézt i temné a zlé entity a vyčistit od jejich energií každý prostor. Umíme tyto prostory ochránit a ochráníme i obyvatele nebo zaměstnance, pokud se jedná o komerční prostory.
Dále můžeme ,,vyvrtat,, ( energeticky ) vrt Geoenergie, která je léčivá, dokáže pomáhat s učením a jedná-li se o komerční prostory, stará se o hojnost a prosperitu objektu.
Vše je individuální a směřováno přesně na potřeby rodiny nebo firmy a také dané nemovitosti.

Miluška Siedeková


 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky