Fórum - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Akce
 
Diskuzní a konzultační fórum

Máte pocit, že se vám v životě stále opakují ty stejné nepříjemné situace a problémy? Život se vám řítí nekontrolovaně kamsi a vy nevíte co s tím? Nemáte si s kým popovídat o věcech a situacích spojeným se zdravím, životem, vztahy a duchovním rozvojem, o věcech mezi nebem a zemí? Nemáte s kým toto vše sdílet?

Pak je možná načase přijít si promluvit s lidmi, co cítí stejně a pak také s lidmi, co jsou ve svém osobním rozvoji již o něco dále, s těmi, jenž vynikají v tom svém. Koho zde potkáte, není náhoda, ale předem není nic dáno... Seznámíte se se zajímavými lidmi a dozvíte se mnoho zajímavých informací, postřehů, možností, názorů a zkušeností.

Je načase přijít do našeho Fóra, které vzniklo z úzkých setkání těchto skvělých lidí, a kteří se rozhodli tato setkání otevřít dalším lidem. Vědí, že komunikace je v dnešní době velmi potřebná a že tato setkání jsou v dnešní době potřeba z mnoha důvodů a že je to dobrý začátek pozitivních změn pro mnoho dalších lidí.

Vždy vás tady, v našem klidném a harmonickém prostoru setkání, budou čekat Miluška Siedeková a Miluška Tapšíková aby vám pomohly pochopit nebo možná jinak ,,uchopit,, svůj život, možná změnit svůj postoj k sobě, možná jen samotným posloucháním a diskusí s ostatními, sami pochopíte, procitnete, uděláte změnu, kterou potřebujete již dávno, ale nenapadlo vás to a nebo jste neměli tu odvahu.... Vše je možné .......

Začínáme vždy ve 13:00 hodin a předpokládaný konec je v 17:00 hodin
Vstupné je 100,- Kč a něco malého na stůl ( ovoce, oříšky, křupky.....to co máte rádi ) abychom se zde cítili co nejlépe. Těšíme se na vás a na vaše otázky, náměty k diskusi a dobrou náladu.
Termíny : 2016
Listopad
6.11.2016
27.11.2016
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky