Meditace - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Esoterika
 
Meditace slouží k uvolnění duše, mysli a těla a k propojení naší bytosti s vesmírnou energií.

Každý člověk - bytost, má několik úrovní svého bytí - mentální, fyzickou a psychickou (nebo-li úroveň duše).

V běžném životě jsme zvyklí vnímat především úroveň fyzickou a mentální, protože si běžně uvědomujeme především své tělo a své myšlenky. Jsou ale i situace, kdy začneme vnímat, že se nějak cítíme, že jsou situace, které nějakým způsobem prožíváme a to běžně nazýváme psychikou.

V každém případě z toho vyplývá, že tyto úrovně existují a nějak pracují.

Meditace slouží nejen k propojení a uvědomění si všech těchto částí a zároveň je uvést do rovnováhy, ale také rozvíjí schopnost napojit se na universum (vesmír) a možnost využít pomoci této energie v běžném životě.

Současně jde o uvolnění a správné propojení celého našeho já a energie kolem nás.

V takovém stavu můžeme pracovat například na zlepšení různých směrů a situací v našem životě, včetně zdraví.

Uvolnění je velmi důležité po všech stranách, protože každým dnem prožíváme stresové situace a máme čím dál méně času na kvalitní odpočinek. To potom způsobuje těžší zvládání složitějších událostí v našem životě.

Meditace probíhá ve zklidněném stavu, kdy při příjemné hudbě postupně začneme uvolňovat své fyzické tělo, a buď nemusíme na nic myslet, jen prožívat, nebo můžeme tento stav využít pro práci a rozvoj na sobě a svém životě za pomoci vybraného a vedeného tématu a tím postupně zkvalitňovat celý život a ve všech oblastech.

Při svých meditacích s lidmi obvykle harmonizujeme a čistíme energetické centrum těla (tzv. čakrální systém), uvolňujeme mentální a fyzickou úroveň a pracujeme s nějakým zvoleným tématem.

Samotná meditace trvá přibližně 45 minut.

Na celkovou "meditační dobu" vyhrazuji obvykle 2 hodiny, protože před meditací vysvětlím, jak bude samotná meditace probíhat a po meditaci obvykle diskutujeme, nebo prakticky pracujeme na tématu, které bylo zvoleno.

Andělská meditace:

Vzhledem k tomu, že při svém poslání pracuji s vesmírnou, přírodní a andělskou energií, podle typu meditace a skupiny buď provádím klasickou meditaci, nebo meditaci andělskou.

Andělská meditace zahrnuje spolupráci s anděly a vesmírem.

Dle vybraného tématu spolupracuji s příslušnými typy andělů a archandělů. Tato meditace přináší nejen celkové uvolnění, ale především naději a pochopení principů přírodních a vesmírných zákonitostí, které běžně v životě prožíváme (aniž si je vědomě uvědomujeme), ale mnohem snadněji a lehčeji. Také jsme pak schopni rychleji dané situace řešit, prožívat a přiblížit se tím ke zdravému a naplněnému životu.

hanka 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky