Plazmový generátor RPZ 14, odparazitování, ničení virů, ničení bakterií, ničení parazitů, pásový opar, očista jater, očista ledvin - Sidfit

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Péče o tělo
 
Plazmový generátor RPZ 14 je experimentální přístroj pro ničení bakterií, virů, parazitů, hlístů a hlístic. Není zamýšlen jako prostředek k léčení nemocí. RPZ 14 není zdravotnický přístroj.

Všechny nemoci, které člověka, nebo i jiného živého tvora potkají, mají své původce a všechny živé mikroorganismy vibrují na svém frekvenčním pásmu nebo přesné frekvenci. Pokud tento rozsah frekvencí zadáme do plazmového generátoru, jejich buněčná stěna se rozkmitá natolik, že se rozpadne, ať jsou v kterékoli části organismu v dosahu 5 m od generátoru.

Až neuvěřitelným výsledkem je potom odstranění někdy i celoživotních bolestí, neduhů, depresí, únavy, alergii a závažných autoimunitních chorob.
Lze vyloučit z těla: borelie, herpes vir, EBV vir, papilomaviry, chlamydie, všechny druhy parazitů, plísní, virů a bakterií a dalších parazitů, které nám stěžují život.

RPZ 14 je nejpokročilejší frekvenční generátor na světě a jeho tvůrcem a výrobcem je česká společnost Z-technology s.r.o.

Aplikace frekvencí je založena na objevu, který učinil mikrobiolog Raymond Rife ve 20. - 30. letech 20. století. Výsledky jeho práce ukázaly, že každý mikroorganismus vysílá své specifické frekvence. Více o tomto geniálním vědci se dočtete v článku o R.R. Rife na našich stránkách.


Elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulsy dokážou tyto mikroorganismy zničit, nebo narušit jejich "maskovací" obal na membránách, který má náš imunitní systém. Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganismy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení.

Veškeré informace, doporučení a výsledky vám sdělíme v našem regeneračním centru SIDFIT - Bílina, kde již čtyři roky úspěšně pracujeme s přístrojem Super Ravo ZAPPER a celosvětovým seznamem ověřených léčebných frekvencí (CAFL) a s frekvencemi Dr. Clarkové

Diagnostická metoda testování příčin potíží pomocí kyvadla.
"Během své několikaleté praxe jsem se stále snažila najít metodu, systém, který by mě přivedl k příčině potíží, nemoci klienta. Ověřila jsem si, že diagnostické přístroje jsou omezeny svou databází, tedy počtem a druhy patogenů, které jsou uloženy v paměti přístroje. Zato schopnost intuice počítá i s tím co diagnostické přístroje nemají v databázi." Dnes plně důvěřuji práci s kyvadlem a moje úspěšnost je téměř stoprocentní. Tímto dnes dokonalým postupem jsem schopná zjistit příčiny potíží a s těmi následně úspěšně pracovat. Důsledky se díky tomuto přístupu postupně všechny vytratí.

Při terapii vás posadíme do relaxačního lehátka, kde můžete poslouchat hudbu, nebo si číst a nejste nijak omezováni v pohybu.

Obsluha generátoru je Vám po celou dobu plazmování plně k dispozici, ať již budete mít dotazy k tomuto typu alternativy, nebo k jiným terapiím.

Plazmový generátor RPZ 14 není zdravotnický přístroj a je nevhodný pro těhotné ženy a osoby s kardiostimulátorem.

Nejsme zdravotnické středisko ani lékaři, délka plazmování se nastavuje dle individuální dohody s klientem, který plně zodpovídá za svůj zdravotní stav.

Po ukončení terapie je naše tělo zahlcené toxiny z usmrcených mrtvolek a na jejich vyloučení z těla potřebujeme vhodnou detoxikaci, bylinky a tinktury, které podporují čištění, rozkládají mrtvou tkáň a pomáhají k jejich vylučování. O vhodném použití detoxikace vás bude informovat obsluha.

Výhodou této terapie je vysoká efektivnost a současná účinnost na více osob i domácích mazlíčků.

Frekvence vysílané lidským tělem se pohybují mezi 1,52 až 9,46 MHz. Při ničení patogenů (např. virů, bakterií, plísní a parazitů,…) tedy nezasahujeme do frekvenčního pásma člověka, tzn. frekvence vysílané plazmovým generátorem RPZ 14 jsou pro člověka neškodné (1Hz-999kHz).


 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky